Normalde teslimat süremiz 5-7 gündür. Fakat daha kısa sürede teslim edebilme imkanımız da var. Tam teslim süresi için Müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. 0544 527 46 22.

Kişiye özel ürünlerde kapıda ödeme hizmeti maalesef sağlanamamaktadır. Bizim ürettiğimiz ürünlerin tamamı kişiye özel olduğundan bu hizmeti sunamıyoruz. Satılan ürün t-shirt ya da ayakkabı gibi bir ürün olsa kapıda ödeme hizmeti verilir , ürün müşteri tarafından teslim alınmaz ise o ürün başka bir kişiye satılır edilen zarar kargo ücreti (maksimum 5 tl ) olur ve satıcı bunu göze alabilir. Fakat kişiye özel ürünlerde , ürününüz tamamen size özel hazırlanır ve başka şekilde değerlendirilemez. Ürün müşteri tarafından alınmadığı taktirde satıcı ürünün tam değerinde zarara uğrar. Bu nedenle kişiye özel ürünlerde müşteri satıcıya güvenmelidir. Peki siz bize neden güvenmelisiniz? Bu sorunuzu diğer şıkkımızda cevaplayalım.

 Lütfen sipariş vermeden önce bizi ya da hangi firmadan sipariş verecekseniz mutlaka araştırın NASIL ARAŞTIRABİLİRİM NELERE DİKKAT ETMELİYİM ? -SEVGİLİYE VİDEO® hazırlıyoruz diyen herkes farklı içeriklerle hazırlıyordur, Öncelikli olarak bakmanız gereken şey Sevgiliye Video® ürünü satan sitenin firma - şirket olması gerektiğini unutmayın , eğer kurumsal bir şirket değilse dolandırılmanız ya da güzel bir video beklerken ummadığınız bir şeyle karşılaşmanız kaçınılmazdır. -Google' a firma adını yazarak sonuna şikayet ekleyin daha önceki müşterilerin şikayetleri varsa çıkacaktır. -3D güvenlikli ödeme alamayan kredi kartı ile ödeme alamayan sitelerden kesinlikle alışveriş yapmayın , aksi halde dolandırılmanız kaçınılmazdır. Bizim sağladığımız 3D güvenlik sertifikalı ödeme sistemimiz tamamen müşterinin ve satıcının güvenli alışveriş yapmasını sağlamaktadır.

Videonuzun tamamı size özeldir. Sokakta size özel çekimler yapılır. Elimizde ki içeriklerle birleştirilerek profesyonel kurgu ekibimizce montajlanır ve filminiz size ulaştırılır.

Ödemenizi havale-eft ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz. Havale ile ödemelerde %10 a varan indirimler kazanabilirsiniz.
Siparişi verdikten sonra size sitemiz tarafından otomatik bir bilgilendirme maili gelecektir. Bu maile cevaben bize video-foto-yazı gönderebilirsiniz ya da sipariş verdikten sonra 0544 527 46 22 Nolu Whatsapp destek hattımıza isminizi yazarak gönderebilirsiniz.

Teslimat isterseniz kargo ile özel DVD kabında.Dilerseniz de dosya paylaşım sitesi aracılığıyla görüntü kalitesi düşürülmeden orjinal bir şekilde gönderiyoruz. Eğer süreniz kısıtlıysa videonuzu mail olarak almanızı öneriririz. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİ ÇEKİNMEDEN ARAYABİLİRSİNİZ MESAİ SAATLERİNDE TELEFON İLE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ3- 0544 527 46 22 WHATSAPP DANIŞMA HATTI : 0544 527 46 22