STANDART PAKET AŞK FİLMİ

 

İZLEDİĞİNİZ ÖRNEK VİDEO FİKİR VERMESİ AMACIYLA YÜKLENMİŞTİR. SİZE GELECEK OLAN VİDEO SEÇECEĞİNİZ İÇERİĞE GÖRE OLACAKTIR.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN SAYFANIN EN ALTINDAKİ SİPARİŞ VER BUTONUNA TIKLAYIP SİPARİŞ FORMUNU DOLDURUNUZ.

Doğum günü, evlilik teklifi ya da evlilik yıldönümü, sevgililer günü gibi özel günlerinizde sevdiğinize üçüncü şahıslar aracılığıyla mesajlarınızı iletiyoruz.

Örn: "- İYİ Kİ DOĞDUN AYŞE, ALİ SENİ ÇOK SEVİYOR" gibi.

STANDART PAKET AŞK FİLMİ ÖZELLİKLERİ:

Videonuzda ortalama 40 kişi oynatılmaktadır.
Videonuza maksimum 10 adet fotoğraf ve dilerseniz de bir metin ekletebiliyorsunuz. 
Sürpriz içeriklerimizle sizi şaşırtıyoruz. (Havai fişek animasyonu, yazı animasyonu vs.)
Videonuzun uzunluğu ortalama 4-5  dakika olmaktadır.

Kredi Kartı ödemelerinizde tüm kartlara taksit imkanı sunulmaktadır.

ARADIĞINIZ EN UNUTULMAZ HEDİYE BURADA......

■ SİZİN İÇİN KAMERAMIZLA İSTANBUL SOKAKLARINI DOLAŞIYOR VE SEVDİKLERİNİZİN ÖMÜR BOYU UNUTAMAYACAKLARI TEKRAR TEKRAR İZLEYEBİLECEKLERİ SİZE VE SEVDİĞİNİZE ÖZEL BİR FİLM HAZIRLIYORUZ. 

■ RENKLİ İSTANBUL SOKAKLARININ EĞLENCELİ SAKİNLERİ SİZİN İÇİN KAMERA KARŞISINA GEÇİYOR VE SİZİN SEVGİNİZİ HAYKIRIYOR. İLETMEK İSTEDİĞİNİZ MESAJLARINIZI HEDİYENİZİN SAHİBİNE SİZİN ADINIZA İLETİYOR. 

■ AŞKINIZIN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAYABİLİR YA DA SEVGİLİNİZE MUHTEŞEM BİR EVLİLİK TEKLİFİ HAZIRLATABİLİRSİNİZ YA DA SİZİN AŞKINIZA OLAN SEVGİNİZİ BAŞKALARININ HAYKIRIŞLARIYLA GÖSTEREBİLİRSİNİZ. AŞKINIZA ÇILGIN BİR HEDİYE VERİN... 

■ SEVGİLİNİZE, EŞİNİZE, ARKADAŞINIZA, ANNENİZE, BABANIZA, KARDEŞİNİZE İSTEDİĞİNİZ HERKESE SÖYLEMEK İSTEDİĞİNİZ HERŞEYİ SÖYLETEBİLİR, ŞİİR, YAZI, FOTOĞRAF GİBİ SİZE ÖZEL TERCİHLER EKLETEBİLİR VE KENDİ ÖZEL MESAJLARINIZLA TAMAMEN KİŞİYE ÖZEL UNUTULMAZ BİR FİLM HAZIRLATABİLİRSİNİZ.