2004 yılında film sektörü ile tanışarak başladığımız video - film senaryo, çekim, kurgu, montaj gibi çalışmalarımızı kısa sürede profesyonel bir zemine taşımayı başardık. İlk başlarda genç beyinlerden çıkan deha bir fikir gibi gelen Sevgiliye video, kısa sürede büyük bir kitleye hizmet sunmaya başladı.

2009 yılında Karınca Yapım adı ile resmileşen kuruluşumuz, günümüze kadar hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir. Kurucularımız İstanbul'da Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi, Sinema Televizyon bölümü mezunudur.

Gelişmek zaruriyeti karşısında aşk romanı, aşk kutusu gibi eklentilerle birlikte, filmlerimizdeki animasyonlar, kurgu ve koreografileri de her geçen gün modernize etmekte ve bu iş yükünün tamamını zevk ile yapmaktayız. Çünkü işimiz aşk ve biz çok şanslıyız.

Ülke genelinde başarılarımızı taklit etmek isteyen bir çok kuruluşlar türemiş olmakla birlikte, sevgiliyevideo.com resmi web sitesi adını alan, tescilli ve bayrağı en önde taşıyan kuruluş olmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Bazen kamera arkasında, bazen mikrofon elimizde, bazen ışık - ses ekipmanlarının tozunu alırken, sevgiliyi mutlu edecek bir hediyenin imalatında görev almış olmanın hazzı, tarif bile edilemez.

Yaratıcı ekibimiz tanıtım filmi, özel çekimler, klip çekimleri, kurgu/montaj, reklam filmi, ekipman kiralama alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca Firmamız İstanbul Ümraniye'de Elmira Davet&Balo Salonları olarak davet-organizasyon-düğün sektöründe hizmet vermektedir.

www.salonelmira.com


 

Neden Sevgiliye Video?

Türkiye'nin ilk Marka Tescil belgesini almış SEVGİLİYE VİDEO sitesiyiz.
Sevgiliye Video tamamen size özel bir aşk filmidir.Sizin fotoğraflarınızla sizin seçmiş olduğunuz fon müziği eşliğinde hazırlanan Sevgiliye Video hediyesi sevdiklerinizi mutlu edecek-farklı-sıradışı ve yıllarca unutulmayacak bir hediyedir.

Sizin için kameralarımızla istanbul sokaklarında dolaşıyor ve sevdikleriniz için unutulmaz bir film hazırlıyoruz.Sizin filminiz. Renkli istanbul sokaklarının sakinleri sizin için kamera karşısına geçiyor ve sizin sevginizi haykırıyor.İletmek istediğiniz mesajları sizin adınıza sevdiğinize iletiyor.

Örneğin: AYŞE ALİ SENİ ÇOK SEVİYOR SEN ONUN HERŞEYİSİN.AYŞE ALİ SENİ ÇOK SEVİYOR ONUNLA EVLEN GİBİ.
Aşkınızın doğum gününü kutlayabilir, evlilik teklifi edebilir.Onu kırdıysanız istanbul sakinleri aracılığıyla özür dileyebilirsiniz.Ya da aşkınıza tüm istanbul şahit olabilir.Evlilik yıldönümünüzü farklı kılmak için eşinize bu güzel hediye ile etkileyebilir.

Onu kendinize tekrar aşık edebilirsiniz.Kısaca film türlerimiz çok ;
Sevgilinize-eşinize-anne babanıza-arkadaşınıza kısaca kime nasıl bir video hazırlatmak isterseniz en doğru yerdesiniz. Videonuza şiir-yazı-fotoğraf-şarkı ekleyebilir.Sevgiliye video nuzu tamamen size özel oluşturabilirsiniz.
Birebir gerçek çekimlerden oluşmaktadır.Herhangi bir animasyon değildir.Sizin isimleriniz geçerek insanlar mesajlarınızı iletmektedir.
Yapmanız gereken kime nasıl bir hediye hazırlatmak istediğiniz.Siz karar verin biz sizin için en iyisini yapalım.
Sevgiliye Video hediyesini daha iyi anlamanız için lütfen örnek videolarımızı izleyiniz.